זה יהיה כל כך נחמד

יום אחד אולי אפרוש כנפיים, ואעוף גבוה גבוה לשמיים, אראה את כולם עומדים קטנים קטנים והתמונה המלאה תתברר. והדמעות האלה שזולגות בלי התרעה מוקדמת ובלי יכולת להפסיק אותן יעלמו סופסוף. הניתוק בין הראש לשפה יעלם ואצליח לזכור מה אמרו לי לפני שעה.
יום אחד אולי אהיה מאושרת, ואדע מה זה אומר להיות מאושרת. כי חוויות חדשות הן רק הסחות דעת נהדרות. מסיחות את הדעת מההליכה הלא מודעת למה שרק מגיע, כי זה בזרימה.
יום אחד אפילו אבכה על מערכת יחסים שנגמרה, כי היא תכה בלב, ולא רק באגו. יום אחד אקום בבוקר וארצה לצאת מהמיטה. יום אחד אנהג ולא אדמיין איך תראה ההלוויה.

10 תגובות “זה יהיה כל כך נחמד

 1. ינשוף

  הכי קראת לי זקן.
  המחשבה שלי לא תנעם לך, חוששני. אני סבור שחזרה לסביבה מוכרת, תומכת ואמנם מלחיצה אך באופן שונה יכולה לספק לך שמץ יציבות ומשענת, גם אם רק זמנית. ולא הײתי נופל בפרשנות הנוחה של כשלון, חזרה אחורה או הודאה בחולשה, אלא של נצול המשאבים העומדים לרשותך בצורה מושכלת. עד כאן פרשנות שעושה איטלקטואליזציה ורציונליזציה, והנה רגש: געגוע. ועוד אחד: רצון לחבק אותך.

 2. damtiela מאת

  בשלוש השנים הקרובות אין מצב לחזור, לצערי. כלכלית זה לא יתאפשר.
  אפשר את החיבוק עכשיו?

 3. shlomper

  המילים שלך מכילות בתוכן כל כך הרבה רגש, שאני יודע שזה לא אולי יום אחד, זה עכשיו קורה.

  ומעבר לרגש המילים מחזיקות עוצמה בלתי רגילה. רק תחזיקי חזק כי את יקרה לכל כך הרבה חברים אוהבים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>