עדכון חצי שנתי, כי כבר יש בלוג, אז למה לא?

כבר כמה חודשים שאני עובדת מהבית. בחודשים הראשונים עוד היה לי מה לעשות במשרד. בעיקר למצוא דרכים יצירתיות להפטר מציוד, כי לא הצלחתי למצוא חברת מחזור שתיקח את הכל ותעזוב אותי בשקט (החברה שמצאתי נתפסה כשהיא קוברת ציוד בחצר במקום אשכרה למחזר אותו. פשטו רגל קצת אחר כך).

אבל בערך מאז פברואר שאני בבית. נאגט נוחרת ברקע, או שהיא מכרסמת איזה עצם, ואני עובדת. יש ימים שיותר, באחרים קצת פחות. אבל התפוקה יוצאת, הכלבה רגועה, והמשכורת נכנסת.

אממה? בעבודה במשרה מלאה מהבית אין אנשים בסביבה. ומדהים כמה מהר הופכים להיות socially awkward. כי צריך לדבר פתאום עם אנשים, ואני רגילה לעשות קול של באטמן ולשגע את הכלבה.

אז לעבור לנברסקה או לא? מצד אחד – משרד, אנשים, אפשרויות להרחבת סמכויות, ללמוד יותר על המערכות הקיימות והמשתמשים במרכז התמיכה. גם הקומרדים בעבודה חביבים לאללה. שכר לימוד נמוך יותר, מגורים – פחות או יותר נמוך יותר. שלג מובטח בכל חורף, נוף שטוח במיוחד. מרחק נסיעה ממדינות שלא ביקרתי ורציתי לראות (מונטנה, וויאומינג, קולורדו), התחלה חדשה. נשמע לא רע. ומצד שני – נאגט פה איתי כל יום, כל היום. הבית כבר מסודר, לא צריך לארוז או לעבור. קהילה יהודית חמה, עם חברים ואפילו משרה (משרונת) בתור עוזרת הוראה בSunday School. פחות קר פה בחורף, סופסוף מצאתי רופאה כלבבי, לקח כל כך הרבה זמן! ורגע, די כיף לעבוד בפיג'מה. למי יש כח לשים ג'ינס וחולצת פולו/מכופתרת כל בוקר?

אז לעבור לנברסקה או לא? זה אומר לצמצם. להפטר ממה שלא נחוץ ולקחת רק את מה שאני לא יכולה לחיות בלעדיו. זה משהו משהו למירוק הנפש. אנשים חדשים, התחלה חדשה, מקום חדש לגלות. איזה כיף היה למצוא פה חברים טובים חדשים, לא יהיה כיף לעשות את זה שוב? זה אומר להתרחק ממה שרעיל ולהתפקס מחדש. אבל בקנטאקי יש וויסקי, ומרחק נסיעה מהמשפחה, רשת תומכת שתלשה אותי מכל מה שרע ועודדה אותי לקום יום ועוד יום, ולהמשיך קדימה. אבל בנברסקה אין זכרונות מעיקים. אבל גם אין את הזכרונות שמעלים חיוך, אין <הכנס קלישאה> שגורמים לך להרגיש כמו <הכנס קלישאה מספר 2>. אוף.

אז לעבור לנברסקה או לא? לא השנה, זה ברור, אבל לקחת שנה ולתכנן?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>